Chilli Point

Chilli Point je speciální restaurace, kde jsou veškeré pokrmy postaveny na bázi chilli, od slaných po sladké. Zaměřujeme se na mezinárodní kuchyni, kterou zaštiťuje šéfkuchař Jiří Krulich. Menu se obměňuje každé 2 - 3 měsíce dle sezóny a dostupnosti potravin. Menu se vždy skládá ze dvou polévek, tří předkrmů, pěti hlavních chodů, dvou salátů a tří dezertů. Naší největší specialitou je Černá perla. Jedná se o marinovaný steak z hovězí svíčkové na kosti s morkovou omáčkou, ragů z chilli papriček a sezonní zeleniny. Host si ji může objednat pouze po podpisu a vědomím, že za sebe přebírá veškerou zodpovědnost a rizika. Součástí servisu pokrmu je samozřejmě panák vodky a smetany, také ubrousky na otírání potu a plivátko.

Samozřejmostí je také nabídka poledního menu ve všedních dnech. Obsahuje vždy jednu polévku s hlavním chodem. Myslíme také na vegetariány, pro které každý týden připravujeme nový speciální pokrm.

Chilli Point ovšem není jen restaurace, ale také obchod. Naleznete v něm chilli produkty jak z naší vlastní výroby nebo distribuce, které můžete také objednat na www.dobrá-lahev.cz , tak i od mnoha větších či menších producentů kvalitních chilli výrobků. Přes léto se můžete posadit na malé terase a ochutnat pár osvěžujících chilli cocktailů.